Pohodička 

15. 9. 2020 Od

Odpočinek se dá vyšperkovat čímkoli, ale to, co vám nabídnu zde má v sobě cosi výjimečného a sami poznáte, že je to prima. Ovšem není to pro aktivní odpočinek, protože při chůzi byste asi nevychutnali jemnost a chuť řečeného.

Už jste nervózní a rádi byste věděli co že to je? Nuže jedná se vysoce kvalitní vínečko, a to jedno z nejlepších.

hrozny

Jistě, na světe je spousta druhů vín a každému jednomu chutná jiné, ale tohle je snad pro všechny. Jak pro amatéry, tak pro znalce, každý si pochutná a bude nejvýše spokojen.

Nejedná se o nějaký druh z krabice, či plastové lahve. I když, jak tvrdí můj známý, i to se dá „slopat“. Potíž je v tom, že jemu a podobným jde jen o to si „uštrykovat“ opici a je jim jedno z čeho. My se však nyní budeme bavit o vínečku nejvyšších kvalit.

Primitivo není v našem případě nadávka ani urážka, ale jeden z mála druhů kvalitních vín. Jeho historie sahá velmi hluboko, takže i tím je potvrzena jeho kvalita. Pilo se již ve čtrnáctém století. A zcela jistě chutnalo.

Aby bylo jasno, Primitivo je odrůda a z té se teprve víno samotné vyrábí. I když pak v názvu tento název mají vína také.

zralé hrozny

Pokud chcete tuto výtečnost okusit, máte možnost. Když jste ve čtení dospěli až sem, zasloužíte si odměnu. To je prozrazení triku, jak se k dostat k vínům tohoto druhu skoro ihned. Směle klikněte na modrý link, tedy odkaz výše a ihned se dostanete na web, kde máte možnost si ono víno objednat. Jistě jste si povšimli, že zde není jen jeden druh, ale že máte možnost volby. Aha, a vy si nyní nevíte rady, které volit. Nuže, tedy neváhejte a volejte, na telefonu sdělíte, jaké chutě u vína preferujete a bude vám poskytnuta rada na té nejvyšší úrovni. Takže vyberte, objednejte a až k vám vínečko dorazí, náležitě si jej vychutnejte. Pamatujte jen na správnou teplotu vína samotného a v klidu si tu chuť užívejte.