Zarezervujte si wellness služby včas

21. 1. 2024 Od


Víte, které masérské a relaxační služby patří k nejúčinnějším? Reflexní masáže chodidel. A proč zrovna toto a ne třeba masáž beder, stehen nebo zátylku? Na chodidlech se totiž vyskytuje největší množství nervových vláken, která jsou navíc propojena se všemi tělesnými orgány pomocí energetických drah. Každý orgán a každá další část těla tu má své zastoupení, a jestliže se pozorně zadíváte na chodidlo položené proti sobě palcem vzhůru, máte vlastně přímo před sebou mapu celého lidského těla, s níž také můžete poměrně snadno pracovat a ovlivňovat ji svými doteky a masérskými úkony.

masážní olej

Reflexologie ale není jen masáž, je to léčebný proces, na bázi preventivního zásahu nebo léčby samotné, šikovní maséři mohou tímto způsobem výrazně zlepšit stav mnoha civilizačních onemocnění, a tak se vyplatí takovým lidem důvěřovat a objednávat reflexologii častěji.

masáž chodidel

Online rezervace předchází chaosu

Reflexní terapii lze zajistit různými způsoby a nejvýhodnějším z nich je online rezervační systém Fitness rezervace. Jedná se o software, propracovaný systém, který se postará o přehled a pořádek v provozních záležitostech, a to v reálném čase. Nemůže se pak stát, že byste objednávali reflexní masáž a vlastně jakoukoli poptávanou službu, a ve stejný čas by si ji objednali další dva lidé. Před objednávkou zároveň znáte aktuální stav na daném pracovišti, a snadno se tomu můžete přizpůsobit a rozhodnout se, jak dál postupovat. Je to svým způsobem podobné, jako když jdete do obchodu a vybíráte zboží v regálu prodejny, kde máte přesný přehled o počtu kusů v regálu, a kde víte, jaké zboží tam nakoupit.

Znát aktuální stav objednávek masérských (a jiných) služeb je důležité i pro jejich provozovatele, protože ten ví, na který den se mu hlásí určitý počet klientů, a dle toho si pak organizuje svou pracovní dobu a další aktivity.