Propiska jako vynikající reklamní předmět

15. 12. 2023 Od


Když budete mít firmu, která se chce prezentovat na veřejnosti například formou rautu, anebo uspořádá veřejný stánek, kde bude nabízet své služby, jakým způsobem budete chtít oslovit kolemjdoucí a případné zájemce o spolupráci či vaše budoucí zákazníky? Pravděpodobně sáhnete po nějakém reklamním předmětu s potiskem. A teď se nabízí otázka, jaký předmět to bude. Měl by být pokud možno nevelkých rozměrů, nepříliš drahý, ale zároveň užitečný každému. Klíčové slovo k úspěchu je univerzalita, a právě na té je postaven úspěch celé akce.

modrá propiska

Pro tyto účely jsou vynikající volbou papírové bločky, záznamníky a diáře, a spolu s nimi reklamní propisky.

Zastrčíte je do kapsy – propisku můžete lidem nabízet na ulici, v salonku s občerstvením anebo na firemním školení ve školicí místnosti. Může vám je přinést hosteska, anebo si ji sami vyzvednete spolu s propagačními letáky. Jednoduše propisku zastrčíte do kapsy, a je to.

propiska na stole

Máte ji před sebou – propisky patří k předmětům, které máme v ruce každý den, podepisujeme s nimi různé dokumenty, píšeme si poznámky a děti se jimi učí psát již v první třídě základní školy. V tomto směru nás neohrožuje digitalizace a doufejme, že propisky stále zůstanou základním předmětem k dorozumívání mezi lidmi.

Propiska i na dovolené – když cestujete na dovolenou, berete si s sebou doklady, peníze a samozřejmě i tužku a papír. Spoléhat se jen na mobilní telefon by bylo pošetilé, protože ten se vám může pokazit v neočekávaném okamžiku, a jste lidově řečeno namydlení. Papír se vám sice může rozmáčet a propiska přestane psát kvůli vyschlé náplni, ale to se nestává tak často, a máte-li s sebou propisky tři nebo čtyři pro jistotu, tak je pravděpodobnost jejich selhání prakticky nulová. Buďme tedy rádi, že propisky existují, že se stále vyrábí, a že s nimi můžeme zaznamenávat své postřehy ze všech oblastí lidského života.