Hlas ČeskoSlovenska: VÝSLEDKY vašeho hlasování – 1. finálový večer

Hlas ČeskoSlovenska - první přímý přenos - rozhodnutí online

Zdroj: Nova.cz

Již od včerejšího večera jste mohli na našem webu hlasovat o tom, kdo podle vás zazpíval během prvního finálového kola Hlasu Česko Slovenska nejlépe. Přinášíme vám výsledky anket.

Anketa se setkala s velkým ohlasem. Celkem přišlo do ankety neuvěřitelných 2 794 hlasů. Hlasovat mohli pouze obyvatelé České a Slovenské republiky. Průběžné výsledky jsme nezobrazovali, aby nedošlo k ovlivňování. Pojďme nyní ke konečným výsledkům.

Začneme týmem Rytmuse. Zde byl boj velmi jasný. Anketu vyhrála s přehledem Anna Veselovská a obrovským náskokem, Anna získala 58% všech hlasů v anketě a s přehledem tak obsadila první pozici. Na druhém místě se jen o pár hlasů před Kristýnou Daňhelovou umístila Nikoleta Spalasová.

Jelikož o tom, kteří dva zpěváci postoupí do dalšího kola zcela automaticky, rozhodují diváci, dle vašeho hlasování by to měla být zcela jistě Anna Veselovská a z druhého místa buď Nikoleta Spalasová nebo Kristýna Daňhelová. Nejméně hlasů od vás naopak získal Juraj Zaujec.

Kompletní pořadí týmu Rytmuse můžete vidět na následujícím obrázku.

Hlas ČeskoSlovenska - rozhodnutí online

Zdroj: Nova.cz

U druhého týmu Pepy Vojtka to již tak jasné nebylo. První místo získal s 28% Daniel Mrózek. Na druhém místě se umístila Barbora Švidraňová s 22% hlasů. Pokud by to tedy záleželo na čtenářích našeho webu, zcela automaticky by nechali postoupit právě tuto dvojici soutěžících.
Ze všeho nejméně se naopak hlasujícím nelíbila Kristína Zakuciová, která včera zpívala píseň od Lady GaGa.

Hlas Česko Slovenska - rozhodnutí online

Zdroj: Nova.cz

Souhlasíte s pořadím soutěžících nebo byste udělali změny? Prostor pod článkem je jenom váš.
Již za hodinu a půl nás čeká první vyřazování Hlasu Česko Slovenska, ve kterém uvidíme, zda se vaše výsledky budou shodovat s výsledky televizními.

Zanech komentář