Moderní bydlení pro náročnější

13. 4. 2024 Od


Bydlení je u nás v posledních letech celkem problém, protože všechny nemovitosti hodně zdražily. I menší dům někde na vesnici stojí několik milionů, a je potřeba k němu přičíst ještě cenu za pozemek. Jestli ale peníze neřešíte a jde vám jen o výstavbu rodinného domu, nejspíš právě hledáte firmu, která staví domy na klíč. Nechat si postavit dům na klíč je rozhodně jednodušší než si stavět dům svépomocí. Postavit dům svépomocí chtějí hlavně lidé, kteří potřebují snížit cenu stavby na naprosté minimum. Jestli ale neřešíte kolik bude stavba stát, je pro vás stavba na klíč ideální. Vyberete si projekt který se vám líbí a zbytek je na nás.

cihly dům

Spolupracovat s námi se vyplatí
Jsme stavební firma, která se zabývá stavbou moderních bungalovů, patrových domů i netradičních domů s moderním exteriérem. Všechny naše projekty jsme schopni zhotovit jako dřevostavbu nebo jako zděný dům. U každého domu se můžete podívat nejen na vizualizaci exteriéru, ale i na dispozici a technické parametry.

stavba domu

Bungalov Concept 103 Enerdomy.cz je jeden z našich populárních bungalovů. Má moderní půdorys, valbovou střechu a hodně prosklených ploch, takže díky tomu je uvnitř spousta denního světla. Tento dům je koncipován jako 5kk o užitné ploše více jak 100 m2. Je to moderní stavba pro náročné klienty a jeho cena je 5,3 milionu. Jestli hledáte typický přízemní bungalov který je reprezentativní a má zajímavý půdorys do L, je toto ta správná volba pro vás.

Jestli spěcháte na stěhování, je pro vás ideální stavba domu na klíč. Klíče vám totiž můžeme předat už v řádu týdnů. Tak rychle je dokončená dřevostavba. Pokud nespěcháte, ale stále chcete aby byl dodržený termín, vyberte si zděnou variantu. Klíče budete mít v ruce v termínu a dům bude kompletně připraven k nastěhování. Musíte si sehnat jen linku, ta je individuální a tak ji necháváme na každém z klientů.