Stavebnice Mašinka Tomáš

13. 10. 2021 Od


Určitě znáte seriál o Mašince Tomášovi a jeho kamarádech, která svoje dobrodružství zažívají na ostrově Sodor. V nových dílech mašinky cestují i všude po světě a poznávají nová dobrodružství i kamarády. Seriál se vysílá již od roku 1984 a byl natočen podle knižní předlohy. Za tu dobu si tak získal oblibu u mnoha dětí po celém světě. Díky tomu se vyrábí spousta předmětů s motivem těchto mašinek. Krásným dárkem, který bude obsahovat Mašinku Tomáše tak můžete potěšit své děti. Můžete jim například pořídit dřevěné mašinky, sadu kolejí, stavebnicí Mašinku Tomáše mega bloks, batohy, tašky a povlečení s motivem Tomáše.

Mašinka Tomáš v pokojíčku

Skvělým a oblíbeným dárkem je zmiňovaná stavebnice Mašinka Tomáš mega bloks. Ta je určená pro malé i větší děti. Poradí si s ní, jak malý začátečníci, tak i zkušení stavitelé. Díky kostičkám a jejich manipulaci si děti cvičí jemnou motoriku, ale i představivost a kreativitu. Mohou si tak sestavit ostrov Sodor a udělat si vše podle svých představ. Děti také musí přemýšlet nad tím, jak jednotlivé dílky do sebe zapojit, aby vše fungovalo a mohli si s tím hrát.

mašinka ve skutečnosti

Díky stavebnici se tak jejich hrdinové se tak přenesou přímo k nim do jejich pokojů. Děti mohou prožívat dobrodružství jejich oblíbených hrdinů přímo u sebe doma. Příběhy si děti pak mohou vymýšlet sami a tím rozvíjí fantazii i paměť. Stavebnice je skvělou hračkou pro děti každého věku. Velmi praktický, rozvíjející a zábavný dárek tak můžete pořídit i dětem které seriál nesledují. A těm, co mají Mašinku Tomáše v oblibě, uděláte velikou radost, když se jejich oblíbený a hlavní hrdina seriálu objeví u nich a oni si s ním mohou zažívat svoje dobrodružství. Stavebnice děti zabaví na dlouhou dobu a užijí si u ní spousty zábavy. Zapojit se do stavění mohou i dospělý a rázem se tak stavebnice stává skvělou zábavou pro celou rodinu.