Půjčky a úvěry pro každého podnikatele

19. 7. 2020 Od

Starosti s financemi mají mnozí z nás.

Může se stát, že nevycházíme od výplaty k výplatě, máme víc výdajů, než můžeme unést, ale často se utěšujeme tím, že je to jenom dočasná situace a že se zanedlouho všechno vrátí do původního stavu, že se to změní. Bohužel i zde zažíváme zklamání, když zjistíme, že se několik měsíců nic nemění. V jiných případech to svědčí o tom, že máme dluhy nebo jiné finanční neshody a potřebujeme si půjčit nějaké finance navíc, abychom vše mohli vyřídit a celou situaci napravit. Ani v tomto bodě to však nebývá jednoduché, protože pokud již nějaké dluhy máme, tak banky nerady podobným klientům půjčují, navíc mnohdy nemusíte na půjčku nebo úvěr dosáhnout, musí Vám zbývat povinné minimum na vyžití, nesmíte mít více půjček, než samozřejmě vyděláváte a tak podobně. Navíc pokud máte záznam v registru dlužníků, tak Vám banka vůbec nepůjčí peníze, naštěstí proto jsou zde nebankovní společnosti, které jsou v těchto ohledech daleko tolerantnější. Pracují rychle a získat u nich půjčku není složité. Poskytují samozřejmě půjčky pro běžné občany, ale i například pro podnikatele.

prasátko pokladnička

Půjčky pro podnikatele a firmy

Potřebujete peníze opravdu rychle? Jste podnikatel nebo firma? V tom případě pomůže nebankovní hypotéka bez registru https://www.hypoteka-bez-registru.net/hypoteky_bez_registru/.

S penězi z podnikatelského úvěru se hradí veškeré náklady ve firmě, můžete s nimi investovat do zařízení a vybavení, ale také splatit dluhy a exekuce, vyplatit OSSZ a VZP nebo finanční úřad.

podnikatelé

V tomto případě se vždy ručí nějakou nemovitostí, takže dáváte do zástavy dům, pozemek, halu, komerční objekt nebo něco podobného. Na základně nemovitosti získáte procentuální odhad. To znamená, že se vypočítá odhadní cena nemovitosti a Vy z toho následně můžete získat například až 70%. Doba splatnosti se uvádí od jednoho roku až po dlouhých 30 let. Nastavíte si tyto podmínky, k tomu se připočítává další náklad a tím je úroková sazba. Nemusíte se však obávat, ta je velice nízká, jako u běžných bankovních půjček, může se jednat například již o 4% ročně. Propočítá se, na jak dlouho si chcete půjčku vzít, zahrne se do výpočtů celková výše úvěru, připočítají se úroky a pak už získáme konečnou měsíční splátku. Všechno Vám předem propočítáme přesně na míru dle Vašich konkrétních podmínek.