Ochrana displeje mobilního telefonu

14. 5. 2021 Od

Chránit displej svého mobilního telefonu je opravdu zapotřebí, protože se nám snadno může rozbít. V takovém případě musíme zvolit opravu od profesionálů.

Ochrana displeje mobilního telefonu

Tvrzené sklo a kryt

Mobilní telefon používá nespočet lidí klidně několik hodin denně, takže potřebuji, aby jim stále bez problémů sloužil a byl jako nový. Problém je křehkost, protože takový pád na beton z vyšší výšky rozhodně nedopadá dobře. Takovým nejzranitelnějším místem je displej, protože stačí dát mobil do kapsy s klíči a rázem může být odřený. Ještě větší problém je, když nám praskne, protože výměna samozřejmě něco stojí. Proto je lepší už při nákupu lepší počítat s tím, že nám někde spadne a koupit na něj ochranné prvky.

S10 karabička

Celé zatížení bude v bezpečí u dobrého krytu či pouzdra, čímž se sice zvednou rozměry a hmotnost, ovšem zařízení je v bezpečí a po pádu se mu nemusí vůbec nic stát. Hezkým krytem jej navíc odlišíte od ostatních a dopřejete mu novou vizáž. Tvrzené sklo snadno nalepíme na očištěný displej, který se nám nepoškrábe či jinak nepoškodí. Tyto dvě věci jsou vzhledem k pořizovací cenně mobilu nízké, ale skutečně jej ochrání.

Výměna displeje

Bohužel ne vždy se nám daří, a proto můžeme mít displej poškozený, protože stačí chvilka a mobil nám třeba spadne. Potom se často nevyhneme výměně displeje, aby nám dotyk fungoval skvěle jako dříve. Výměnu musí provádět odborník, protože to skutečně není jen tak. Proto je tu výměna displeje Samsung S10, kdy Vám vymění poškozený modul za originální nový. Profesionálové vědí, co a jak, takže Vám rádi odpoví na Vaše dotazy, a hlavně můžeme mít jistou, že zařízení bude ve správných rukou.

Samsung S10

Oprava sice něco stojí, ovšem nebudeme si muset kupovat nový telefon, takže u novějších modelů se nám oprava skutečně vyplatí. Pokud nemáte možnost do servisu zatížení dopravit, tak jej můžete poslat přes svoz, kdy je důležité napsat adresu a telefon, aby Vás společnost mohla kontaktovat a na všem se s Vámi domluvit. Servis se pochopitelně zabývá také spoustou jiných zařízení a druhů oprav mobilů.