Stahujeme z YT

15. 5. 2021 Od


Nalezneme zde krátká legrační videa, nebo zase naopak katastrofická, ale také je zde spousta hudby. Z nich je z devadesáti procent hudba s videem. Takže jak na začátku řečeno, YT může zaujmout naprosto každého.

Podíváte se na krátké videjko, smíchy se až prohýbáte a už víte jedno jediné, tohle musím ukázat komukoli. Jenže link se vám posílat nechce. Tak co počít? Jednoduché. Stáhneme si soubor, o němž víme, že tím neporušíme autorská práva. Ehm. Nu a nyní…

Počkat, jak si ten klip stáhneme? Nic na to není a pokud ano tak to nefunguje.

znak YT

Aha, no to je pravda, YT si žárlivě hlídá kde, jakou blbinu, ale také je nutno v zájmu pravdy dodat, že i oni jsou pod přísnou kontrolou co se týče sdílení dat. Proto likvidují vše, co se tváří podezřele a co by stažení umožnilo. Takže sehnat něco funkčního není zrovna jednoduché.

Tento článeček, však naučí uživatele, jak se dobrat výsledku stažení, a to s velkým úspěchem.

Nuže, youtube video downloader je to pravé řešení a hned si jej také můžete vyzkoušet.

Downloader je název programu, ale to jistě víte. Je to právě on, kdo za vás udělá v podstatě veškerou činnost. Protože je na to stavěn. Postačí, když kliknete na odkaz zde v tomto článku a již budete automaticky směrování na program. Ne, nebojte se, nic se nestahuje a nic neinstaluje. Tím je tedy vyloučena nákaza virem či nějakou jinou havětí, což je u normálního downloaderu docela běžná věc. Musí se přece jen instalovat, aby fungoval. Zde to však funguje jinak. V podstatě je to práce webového rozhraní a různých souborů příkazů, ale o tom dál psát nebudu.

slavný kanál

Na laika by to bylo zbytečně složité, a navíc si myslím že i zbytečné. Ten, kdo si jednou za čas něco stáhne nemusí vědět nic ze složitostí internetu.

Takže pokud již máte nějaké video, lhostejno jaké délky, vyzkoušejte youtube video downloader a uvidíte, zda je funkční, či nikoli.