Nebankovní sektor konkuruje bankám

28. 1. 2018 Od

Zajímáte se o nebankovní hypotéku? V tom případě jste na správné adrese! V posledních letech se postupy nebankovního sektoru změnily, ovšem některé věci zůstaly stejné. Například poskytnutí podnikatelského a spotřebitelského úvěru.
Podnikatelské úvěr se samozřejmě poskytuje podnikatelům, firmám a OSVČ. Podnikatelé tyto peníze využijí opět ve svém podnikání.

kovové peníze

Zástavou je samozřejmě nemovitost, kterou ručíte jako u běžné hypotéky. Tyto produkty najdete pod různými názvy a také pod názvem americká hypotéka nebankovní. Jedná se o produkt americké hypotéky bez doložení příjmů a bez registrů, takže zde máte několik výhod najednou. Neprojíždí se žádné registry, takže u nás jsou vítání i ti klienti, kteří již právě záznam v registru mají nebo ti, kteří mají nízké daňové přiznání. Tyto věci nejsou problémem, takže peníze formou hypotéky určitě získat můžete.

Hypotéky je možné sjednat také pro běžné občany formou spotřebitelského úvěru. Jsme schopni zajistit opravdu mimořádně výhodné podmínky. Často konkurujeme bankám, máme nízké úrokové sazby a také velice nízké splátky.

Vyřízení je velice rychlé a snadné

Nechcete se zdržovat zdlouhavým papírováním a náročným vyřizováním, které vám jenom ubírá síly a spoustu času? V tom případě můžete vše vyřídit pomocí online žádosti. E-mailem zašlete pár fotografií nemovitosti, abychom mohli provést zdarma odhad nemovitosti a podle té vyplatit až 70% z ceny.

kalkulačka

  • Splácet můžete až po dobu 30 let. Tolerujeme záznamy v registrech, nízká daňová přiznání, nižší výdělky či nulové příjmy.
  • Jsme schopni zajistit výjimečně výhodné podmínky. Také jednáme pomocí internetu, takže vám to nezabere spoustu času, který byste jinak promrhali vyřizováním a sjednáváním schůzek.
  • Peníze můžete mít do 24 hodin od podpisu smlouvy. Finance je možné využít bezúčelně, čili pro cokoliv, co s nimi potřebujete zaplatit. Tyto druhy půjček se často nazývají americké hypotéky. Peníze na cokoliv, co potřebujete.
  • Vždy doporučíme řešení všem klientům, bez ohledu na jejich bonitu a neplatíte nic předem.