Zapracujte na perfektní postavě

19. 2. 2021 Od

Jak zhubnout? Jak si udržet štíhlou postavu? To jsou otázky, které si klade nespočet žen. My na ně známe odpověď! Nicméně v první řadě všem doporučujeme, aby si udělali BMI výpočet. Pokud nevíte co to je, ve zkratce vám to vysvětlíme. BMI kalkulačky slouží k výpočtu správné hmotnosti. Do online kalkulačky je nutné zadat základní informace o vás – konkrétně to, jakého jste pohlaví, vaši výšku, četnost fyzické aktivity a hmotnost. Na základě těchto údajů je vám vypočteno, zda máte nadváhu, nebo ne.

Pakliže vám vyjde výsledek, který říká, že nadváhu nemáte, patrně jste jen přehnaně kritičtí a žádný problém nemáte. S největší pravděpodobností vám bude stačit jen přidat pár minut denně pohybu a zapracovat na svém sebevědomí.

běžící muž

Pokud vám vyjde výsledek, že jste obézní, je na čase na sobě zapracovat. V první řadě zapracujte na svém pohybu. Myslete na to, že je ideální, abyste se hýbali alespoň třikrát týdně. Pokud je to pro vás mnoho, pořiďte si psa a věřte, že hned budete chodit na procházky každý den – a co víc? Bude vás to opravdu bavit! Pokud by vás sport nebavil, pravděpodobně byste pohybu za několik málo dní, stejně nechali.

Další věcí, na které musíte zapracovat, je strava. Jezte pravidelně několikrát denně ideálně v rozmezí třech hodin. Důležité je nezanedbávat snídani – ne nadarmo se říká, že snídaně je základ celého dne. Pokud tedy nesnídáte, děláte obrovskou chybu a je načase ji napravit!

cvičící žena

Další velkou chybou ne špatný pitný režim. Zapomeňte na všechny slazené nápoje, džusy nebo sirupy. Pijte pouze vodu – a ideálně dva litry denně. Voda vás zaplní a nebudete mít takový pocit hladu. Nehledě na to, že pokud vynecháte veškeré slazené nápoje, ihned se s vaší postavou začnou dít divy!

Dodržíte-li všechny tyto zásady, uvidíte skvělý výsledek během několik málo dni. No řekněte, nestojí to za vyzkoušení?