Vyplaťte se z exekuce

28. 3. 2022 Od

Dostat se do exekuce je mnohem snazší, než se na první pohled zdá. Často se do ní lidé dostávají z důvodů, jako jsou špatně zvolená půjčka, nemoc, podvod ze strany partnera, nebo nečekaná a nepříznivá životní situace. Stačí jediný maličký problém, a už vám na dveře buší exekutoři, v ruce bloček nálepek, které po chvíli zdobí váš nejdražší majetek. Přijít o vše, co máte, mnohdy i o dům, pro vás však nepřichází v úvahu, a přemýšlíte, jak tomuto kroku zabránit. Pomoci může například neúčelová hypotéka https://nebankovnihypoteky.net/vyplaceni-exekuci/. O co se jedná?

potřesení rukou

Neúčelová hypotéka

Jedná se o druh bankovní, i nebankovní půjčky, kterou můžete použít na cokoliv, bez dokládání účelu, tedy i na vyplacení se z exekuce. Jedná se o ověřenou, a bezpečnou formu půjčky, kterou lidé využívají čím dál častěji.

Jaké jsou podmínky?

Neúčelová hypotéka má mnohdy podobné podmínky, jako hypotéka klasická. V nebankovním sektoru se tedy využívá jako oddlužení, nebo výhodné sjednocení https://www.respekt.cz/sjednoceni všech nezvladatelných půjček do jedné. Používá se často v situaci, kdy chtějí vaši nemovitost vydražit, nebo vám zabavit veškerý hodnotný majetek.

váza plná drobných

V čem je lepší než krátkodobé půjčky?

Neúčelovou hypotéku si můžete nastavit tak, abyste byli schopni ji splácet. Tudíž si splátkový kalendář můžete nastavit až na třicet let s tím, že na rozdíl od krátkodobých půjček jsou úroky mnohem nižší, mnohdy velmi srovnatelné s bankovními úroky.

Jak získat neúčelovou hypotéku?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář na stránkách nebankovní společnosti, jakou je například firma Nebankovní hypotéky, a ti už se vám ozvou sami.

Jak bude probíhat další jednání s exekutory?

Nebankovní společnost to převezme za vás, a vše rychle a efektivně vyřeší. Vy se tedy už dále nemusíte s ničím stresovat.

A co poplatky?

Žádné poplatky předem nečekejte. Ještě před uzavřením půjčky se dozvíte, na kolik vás vše vyjde, a co zaplatíte, tudíž se nemusíte obávat ani skrytých poplatků.