Must-see seriály

19. 12. 2017 Od

Téměř každý nějaké zná, takovou tu léty prověřenou klasiku, jako Přátelé, nebo aktuální virální pecky jako Hra o trůny. Ale je tady i spousta těch, které u nás nejsou tak všeobecně známé, ale které opravdu stoji za shlédnutí.
The Black Mirror
Opravdu unikátní záležitost. Seriál varuje před nebezpečími moderních technologií a jejich dopadem na společnost. Každý díl se věnuje jinému tématu, takže můžete začít kdekoliv chcete. Ale ať už si vyberete jakoukoli epizodu, zanechá ve vás velmi podobný pocit. Uvědomění, co všechno může budoucnost v elektronice přinést, a že to opravdu nemusí být jen dobré.
domácí kancelář
Freud
Seriálový počin scénáristy známější série American Horror Story a seriálu Scream Queens. Jde o příběh dvou hereček Jean Crawford a Bette Davis při natáčení filmu „Co se vlastně stalo s Baby Jane?“. Témata jako sexismus v Hollywoodu, rivalita a vyrovnání se se se stárnutí ve filmovém průmyslu.
The Man in the High Castle
Co by se stalo, kdyby Němci a Japonci ve druhé světové získali území Spojených státu? Právě to ukazuje tento seriál. Území si rozdělili, avšak moc dobré vztahy mezi nimi nepanují. Propaganda, špionáž, manipulace, politika. Pokud máte rádi válečná témata, určitěje tento seriál něco pro vás.
chytrá televize
Go On
Pokud máte zájem spíše o něco lehčího, u čeho se zasmějete, a ještě potkáte známou a milovanou tvář, měli byste určitě dát šanci seriálu Go On. A kdo je ta všemi oblíbená herecká hvězda? Kdo jiný než „Chandler“ ze seriálu přátelé, Matthew Perry, chcete-li. Seriál vypráví příběh sportovního komentátora, kterého život donutí navštěvovat skupinovou terapii.