Montáž a demontáž nábytku přenechejte stěhovákům

30. 11. 2021 Od


Před staletími to měli lidí, co se týče nábytku, mnohem snazší, než my dnes. Ať už bohatá šlechta, anebo prostí lidé na venkově, ti všichni ukládali své věci do masivních skříní, komod, zásuvek či truhlic, které nebyly rozebíratelné, až na několik málo výjimek. Když bylo třeba nábytek někam přemístit, jednoduše jej uchopili a přestěhovali jinam (samozřejmě s ohledem na své fyzické a prostorové možnosti). Říkáte si, že to nemohli mít jednodušší, jak tu uvádíme na začátku odstavce? Že museli přece přenášet těžké dubové skříně sem a tam? Ono je totiž někdy mnohem jednodušší přenést celou skříň, byť je těžká, než demontovat kompletní kuchyňskou linku nebo vestavěnou skříň montovanou na míru.

nábytek v ložnici

Montáž nábytku v Praze a kdekoli jinde může být pěkným „oříškem“ i pro zdatného kutila. Potřebujete-li přestěhovat nábytek, co se dá rozebrat na dílčí části, a při každém stěhování takového výrobku se to doporučuje, neboť při přenášení značně trpí spojovací díly, pak máte dvě možnosti: Buď to zvládnete sami, nebo požádáte někoho jiného. Stěhovací firmy tuto činnost již dávno zařadily do svého programu, a to včetně velmi složitých komplexů obývacích stěn, sektorového nábytku, kuchyní i různě koncipovaných vestaveb. Obrovskou výhodou je pojištění, tehdy se při náhodném poškození nebo ztrátě některé části nábytku firma jistí a vy máte pak záruku dobře odvedené práce či případné finanční náhrady.

velká nábytková sestava

A kdy o montáž nábytku požádat

Není podmínkou, abyste se museli zrovna stěhovat, montáž i demontáž lze provést kdekoli a dle domluvy kdykoli, tedy například, pokud potřebujete smontovat nově nakoupený nábytek, anebo jej pouze hodláte přemístit v rámci jednoho domu mezi jednotlivými patry. Firma se přizpůsobí vašim požadavkům, samozřejmě s ohledem na včasnou rezervaci služeb, neboť stěhovací firmy mají mnoho zakázek a je třeba se strefit do určitého časového okna.