Co vám přinese posezení na sedacím pytli

14. 8. 2022 Od

Dostatek prostoru kolem sebe

Výrobci sedacích vaků sází na některé typické vlastnosti tohoto svérázného bytového doplňku a jednou z nich je i volný prostor. U vaků větší velikosti, jako je např. sedací vak Duo, máte možnost nejen sedět, ale i zaujmout polohu, která s posezením nemá mnoho společného. Můžete se tu stočit do klubíčka, zkřížit nohy pod sebou do tureckého sedu, ulehnout na záda a zdvihnout nohy do výšky, sednout si na vak rozkročmo a před sebe třeba položit notebook. Prostor kolem vás je důležitý k tomu, abyste se na povrchu vaku cítili bezpečně a měli také větší přehled o dění ve vašem okolí.

posezení na sedacích vacích

Pocit volnosti

Když se posadíte na židli v restauraci a chystáte se dopřát si polední menu, budete omezeni tvarem židle natolik, že nebude možné měnit polohu, jak se vám zachce. Maximálně si židli přehodíte tak, že bude opěradlo vpředu, ale to je tak asi vše, co s ní můžete udělat . Dlouhé sezení na takové židli vás pak donutí vstát, jít se projít, anebo úplně odejít. Nemáte tu zkrátka takový pocit volnosti, jaký vám umožní sedací vak 179 x 140 Perfekt Scarlet Rose Goodjump.

relax na sedacím vaku

Spánek

Velké sedací vaky Duo lze rozložit i tak, že z nich vytvoříte měkké a pohodlné lůžko pro přespání vašich hostů, anebo pro vaše ratolesti. Dokonce se můžete na vaku i milovat, záleží na vaší fantazii, prostor je pro to dostatečně velký. Rozložený sedací vak Duo má obvyklé rozměry 190 x 140 cm, což je pro jednoho dospělého člověka na přespání optimální, a s trochou skromnosti na této ploše přespí i dva lidé vedle sebe.

Prostor pro hru

Sedací vak s nylonovým potahem, s pogumovanou vnitřní vrstvou, můžete vzít i ven na zahradu, a rozložit jej u bazénu, na terase, na trávníku, pod pergolou, v altánku a na mnoha dalších místech. Rozložíte-li jej jako lůžko, můžete na něm ve dvou lidech hrát karetní hry a využít jej i pro příjemné posezení při pořádání zahradní slavnosti, pikniku, svatební hostiny, oslavy narozenin apod.