U nás jsou žadatelé úspěšní

30. 3. 2018 Od

Nebankovní poskytovatel úvěrů může svým klientům nabídnout velmi výhodné podmínky. Žadatelé o úvěr nemusí splňovat tak striktní podmínky pro získání půjčky jako když žádáte v bance. Ve chvíli, kdy vaši žádost banka zamítne, neznamená to, že na trhu neexistuje partner, který by vám potřebný obnos půjčil.

S námi si nemovitost pořídíte
Nebankovní americkou hypotéku můžete použít i k financování bytových potřeb. Poradíme vám, jak zakoupit byt s pomocí půjčky od nás a nebudou vadit ani drobné záznamy v registru dlužníků.

mizerný rozpočet

Refinancujete současné půjčky
Nebankovní hypotéka je zaručena nemovitým majetkem, bytem, domem, chatou, ale může být použita i k refinancování stávajících nevýhodných úvěrů. Nový úvěr je možné přizpůsobit vašim finančním možnostem, tedy je možné libovolně prodloužit dobu splácení. Pokud máte napjatý rodinný rozpočet je možné rozložit dobu splácení až na třicet let. Dlouhá lhůta splácení znamená nízkou měsíční splátku. Není to však napořád. Jakmile se vaše finanční situace zlepší, můžete kdykoliv doplatit zbývající dlužnou částku v plné výši. Za předčasné splacení úvěru nebudete platit nic navíc.

Navrhneme vám nejlepší řešení
Jsme si vědomi toho, že každý klient má jiné potřeby a jiné závazky. My umíme navrhnout řešení přímo na míru a upravíme splácení úvěru tak, aby nezatížilo váš rodinný rozpočet. Pokud nemáte záznamy v registrech dlužníků můžete se těšit na velmi příznivou úrokovou sazbu, která je dokonce nižší než u amerických hypoték, které nabízejí komerční banky.

mobilní komunikace

Rychlé a snadné vyřízení
Vše můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova a budeme požadovat pouze nejnutnější dokumenty. Žádné vyplňování složitých formulářů jako v bance vás nečeká! Schválení úvěru může proběhnout i během jediného dne! Po vyplnění kontaktního formuláře obdržíte nezávaznou nabídku úvěru i vy!