Nejen hubnout, ale i přibrat

27. 4. 2022 Od

Hubnutí, to je takové zaklínadlo dnešní doby. Každý chce zhubnout, je ochotný držet nejrůznější diety, sportovat, počítat kalorie, hladovět. Ale neměli bychom zapomínat, že mezi námi žijí lidé, kteří mají zcela opačný problém, a to, že potřebují přibrat, potřebují dodávat tělu potřebné živiny a bohužel jejich organismus je ve stavu, že přijímat běžnou stravu nemůžou. Mohou to být lidé v nemocnici, kteří potřebují nutriční drinky a je to jejich jediná strava, kterou potřebují do těla dostat potřebné vitamíny, minerály a jejich trávicí soustava není schopna si toto brát z běžné tuhé stravy, tak se to musí řešit nutričními drinky. Nezřídka využívají nutriční drinky lidé po ozařování, které je velkou psychickou i fyzickou zátěží.

obezita

Nutriční drinky mohou také zachránit lidi s psychickými problémy, kteří z nejrůznějších důvodů nemají chuť k jídlu, nebo mají přímo psychický blok a nemohou polykat tuhou stravu, takže pitíčko v krabičce, které obsahuje vše potřebné, je taková poslední záchrana před vyhubnutím a nutností dodávat výživu tělu nitrožilní aplikací.

Nutriční drinky by nikdy neměly nahradit plnohodnotnou stravu, ale jste-li v situaci, kdy je třeba dodat tělu potřebnou energii a nejen energii, ale hlavně komplexní hromadu všech minerálů, vitamínů a stopových prvků, jsou nutriční drinky https://goodly.cz/koktejly-na-hubnuti-nutricni-napoje-co-opravdu-funguji/ tím prvním, po čem byste měli sáhnout a nenechat tělo zbytečně strádat.

nemocnice

Nutriční drinky, to je záchrana pro obě strany, pro hubnoucí i pro ty, kteří potřebují přibrat. A taky pro ty, co ani nehubnou ani nepřibírají, kteří jen po aktivnějším sportování potřebují rychle doplnit energii tělu. Nutriční drink je ideální i na cesty, kdy vám může nahradit jedno hlavní jídlo, zaženete hlad a doplníte kalorie na další cestu. Nezabere místo v batohu, ale je velký účinkem.