Poppers není droga, ale zacházet s ním musíte opatrně

17. 2. 2018 Od

Poppers skutečně není droga. Řada lidí může tuto látku jednoznačně odsoudit už jen díky tomuto klamu, co se po Internetu na mnoha diskusních fórech šíří.
Jedná se o velmi silné afrodiziakum, které mimo jiné rozšiřuje cévy, využívá se také jako medikament v léčebných zařízeních, ovšem pod přísným lékařským dohledem. Obezřetní by měli být lidé s nízkým krevním tlakem a s chronickými migrénami. Poppers účinky mimo jiné staví na tom, že působí na uvolnění staženého hladkého svalstva, tím je možné uvolnit i stahy konečníku, čehož občas využívají i homosexuální páry (gayové). Každopádně zkušenosti některých odvážných mileneckých párů potvrzují, že s opatrností užívaný preparát jim umožnil nevídaně silný orgasmický prožitek. Čichání Poppers je především vázáno na právě se blížící vyvrcholení, k lahvičce si milenci zpravidla přičichnou v tomto okamžiku a látka jim dokáže orgasmus prodloužit a zintenzivnit. Rozkoš z milování je prý pak neuvěřitelně silná.

žena

Dodržujte předepsaný způsob užívání, buďte opatrní

Některé chemické látky v něm obsažené, mohou připomínat odlakovač, lak na nehty, či něco v podobném duchu. Poppers se prodává s více vůněmi a není tedy zaručeně dáno, že právě ten váš bude vonět po odlakovači.
Ne každý však má tolik odvahy něco takového vyzkoušet. K opatrnosti je také důvod, neboť se jedná o velmi silnou látku a její vdechování by mělo probíhat jen zlehka jedním nádechem. Chemikálie je velmi nebezpečná při požití, může přivodit i smrt. Za žádných okolností se nesmí Poppers kombinovat s drogami a s alkoholem a v kombinaci s tabletkami na erekci a jinými afrodiziaky může dojít k zástavě srdce nebo k mozkové mrtvici.

modelka

Závislost na látce Poppers sice prokázána nebyla, ale to neznamená, abyste jí užívali bez omezení. Je to přece jen velmi silné afrodiziakum. Lékaři varují před poškozením sliznic a plicních sklípků při dlouhodobém a nadměrném užívání. Zkrátka i zde platí pravidlo – všeho s mírou.