Poppers není droga, ale zacházet s ním musíte opatrně

Poppers skutečně není droga. Řada lidí může tuto látku jednoznačně odsoudit už jen díky tomuto klamu, co se po Internetu na mnoha diskusních fórech šíří.
Jedná se o velmi silné afrodiziakum, které mimo jiné rozšiřuje cévy, využívá se také jako medikament v léčebných zařízeních, ovšem pod přísným lékařským dohledem. Obezřetní by měli být lidé s nízkým krevním tlakem a s chronickými migrénami. Poppers účinky mimo jiné staví na tom, že působí na uvolnění staženého hladkého svalstva, tím je možné uvolnit i stahy konečníku, čehož občas využívají i homosexuální páry (gayové). Každopádně zkušenosti některých odvážných mileneckých párů potvrzují, že s opatrností užívaný preparát jim umožnil nevídaně silný orgasmický prožitek. Čichání Poppers je především vázáno na právě se blížící vyvrcholení, k lahvičce si milenci zpravidla přičichnou v tomto okamžiku a látka jim dokáže orgasmus prodloužit a zintenzivnit. Rozkoš z milování je prý pak neuvěřitelně silná.

žena

Dodržujte předepsaný způsob užívání, buďte opatrní

Některé chemické látky v něm obsažené, mohou připomínat odlakovač, lak na nehty, či něco v podobném duchu. Poppers se prodává s více vůněmi a není tedy zaručeně dáno, že právě ten váš bude vonět po odlakovači.
Ne každý však má tolik odvahy něco takového vyzkoušet. K opatrnosti je také důvod, neboť se jedná o velmi silnou látku a její vdechování by mělo probíhat jen zlehka jedním nádechem. Chemikálie je velmi nebezpečná při požití, může přivodit i smrt. Za žádných okolností se nesmí Poppers kombinovat s drogami a s alkoholem a v kombinaci s tabletkami na erekci a jinými afrodiziaky může dojít k zástavě srdce nebo k mozkové mrtvici.

modelka

Závislost na látce Poppers sice prokázána nebyla, ale to neznamená, abyste jí užívali bez omezení. Je to přece jen velmi silné afrodiziakum. Lékaři varují před poškozením sliznic a plicních sklípků při dlouhodobém a nadměrném užívání. Zkrátka i zde platí pravidlo – všeho s mírou.