Byznys se sexem

13. 5. 2018 Od

Byť nadpis napovídá něčemu jinému, tento článek bude o stále více bujícím trhu, a hlavně obchodu s tabletkami proti erektilní dysfunkci, u nás spíše známé pod pojmem impotence. Impotence je něco, co škodí lidstvu (nebo tedy spíše jeho mužské části) snad od počátku věků a odpradávna tato diagnóza znamenala nejen společenskou, ale také životní smrt všem, kteří by byli natolik nešťastní, aby jí byli stiženi. U žen se stejný ekvivalent nazývá frigidita a je stejně velkou překážkou pro sexuální hrátky, byť to není tak vážné, jako u muže, u kterého může hrozit, že se ani k žádnému sexu nedostane – dnes už přece jen existují i jiné než tabletkové řešení pro ženské problémy s vaginální lubrikací či nízkým libidem.
tablety v ruce

Generika nebo TY tablet

Žádný velký rozdíl mezi generiky, tedy zastupitelnými tabletkami, a mezi tím originálním přípravkem, není. Jsou to naprosto stejné látky, stejná struktura a identické složení, byť se může vzhledově různit. Jakmile uplyne licence, která brání v otevřeném kopírování, objeví se nutně spousta dalších prodejců, kteří se chtějí svést na vlně úspěchu, protože nebudeme lhát, impotence je velký problém a muži jsou mnohdy ochotni zaplatit nemalé částky, aby se tohoto problému zbavili. Samotná impotence nejde vyléčit úplně, lze pouze léčit její syndromy a symptomy a daný člověk se tak nějak musí naučit žít s tím, že bude potřebovat pilulku proto, aby mohl mít uspokojující sexuální styk. Což samozřejmě není vůbec žádná hanba, protože raději pilulku než vůbec.
tablety viagry

Velké obchody a milionové částky

Ve Viagře, ve Spedře či Cialis se točí velké peníze. Byť se nám může zdát, že složením se jedná o jednoduché látky, takový malý balíček s viagrou vás vyjde na pár stovek a to ještě nakupujete levně a pořádný šunt. Ty kvalitnější přípravky totiž stojí klidně i několik tisíc, jejich účinek je však naprosto nesrovnatelný s Viagrou, která je dnes spíše již zastaralou a na popularitě rapidně nabývají jiné léčivé přípravky, kterou jsou nejen účinnější, ale také s menšími vedlejšími účinky.