Hlas ČeskoSlovenska bude zpřístupněn k živému sledování na internetu

Hlas Česko Slovenska - hudební reality show na TV Markíza a TV NovaUž zbývají pouze dva dny ke startu první série Hlasu ČeskoSlovenska, která začne svým prvním dílem již v neděli od 20:00 na obrazovkách TV Nova a TV Markíza. Kdo nebude mít možnost být u televize, nemusí smutnit.

Televize Nova a Markíza společně s první sérií Hlasu ČeskoSlovenska přináší i zajímavé novinky, na které jsme nebyli u těchto dvou televizí zvyklí. První novinkou je ta, že se tato show usadila na videoportálu YouTube.com (o této události jsme psali v tomto článku).

Hlas ČeskoSlovenska je nyní už i na internetu

Zdroj: Nova.cz

Tou druhou zajímavou novinkou je ta, že Hlas ČeskoSlovenska bude k online zhlédnutí i na internetu a to přímo v době vysílaní. Naznačuje to tato stránka na serveru Voyo.cz, na které se píše následující:

,,Sledujte vysílání unikátní show Hlas Česko Slovenska živě také na Voyo.cz v neděli od 20:00 v sekci ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ.“

Jedná se tak o vůbec první živé vysílání televize Nova, které je spojené s nějakou hudební pěveckou show. Už nyní je tak Hlas ČeskoSlovenska průlomový v oblasti internetu. Uvidíme s čím dalším televize vyrukují. O dalších novinkách ze světa Hlasu vás samozřejmě budeme informovat.


Zanech komentář