Hlas Česko Slovenska je nyní už i na YouTube.com

Hlas Česko Slovenska už i na YouTube.com Ještě před nějakou dobou byla televize Nova a televize Markíza proti tomu, aby se jejich pořady ukazovaly na video portálu YouTube.com, nyní ovšem nastává změna.

Kdysi televize Markíza a televize Nova pečlivě mazaly všechen obsah, který se týkal jejich hlavních vysílacích projektů (jako je Česko Slovenská SuperStar, Talentmania a další). Nyní ovšem nastává zlom. Televize Nova a Markíza si vytvořily svůj vlastní YouTube kanál ke svému jarmínu projektu Hlas Česko Slovenska, který startuje již v únoru.
 

Hlas Česko Slovenska nyní už i na YouTube.com

Zdroj: Nova.cz


Jen připomeňme, že velkým průkopníkem k umisťování svých videí na YouTube.com byla televize Prima, která začala jako první dávat na YouTube své díly z Česko Slovensko Má Talent. Tyté díly si získaly spoustu pozornosti ze strany internetových diváků. Počty zhlédnutí se u některých videí šplhá dokonce až k 1 miliónu zhlédnutí a tím si tato show vlastně získává velice slušnou reklamu, která je navíc zdarma.

Vypadá to, že stejnou cestou se vydá nyní i Nova a Markíza. To, zda se budou na YouTube nacházet pouze některé vystouepní či všechna videa z pořadu Hlas Česko Slovenska, ukáže až čas. I přesto se ovšem jedná o velký krok kupředu ze strany těchto televizí.

Oficiální kanál Hlasu Česko Slovenska můžete najít na této adrese.

Zanech komentář